Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób usuną te bolączki i znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Adosphere 3 podręcz

Nauka, wiadomości, potrzeba.. wszystko to jest domeną życia. Nauka właściwie ...